Ztracená duše- 13. kapitola (konec)

11. listopadu 2010 v 15:36 | Sue |  x Ztracená duše x
Ahooojky všichni ♥♥!

Tak jsem napsala poslední kapitolu =).. Je taková delší.. =)
Chtěla bych všem moc poděkovat za to, že jste povídku četli. A taky za krásné komentáře, moc si toho vážím. ♥

Vaše Sue ♥♥♥
----------------------------------------------

Ztracená duše
13. kapitola- Ale ano!
autorka: Sue

'' Proč ne? ''
'' Zlatko veď ten pohreb je zajtra a ty teraz musíš oddychovať a navyše nevieme, čo by sa tam mohlo stať. Je to nebezpečené. ''  stál si pořád za svým.
'' Ale je to jediný způsob, jak něco zjistit Miro. '' znovu zakroutil hlavou '' Zkus nad tím přemýšlet jako já. ''
'' A ty o tom zase rozmýšľaj ako ja! '' vzal můj obličej do dlaní a dlouze se mi podíval do očí. '' Už raz si kvoli nej bola zraněná a ja naozaj nedopustím, aby sa to stalo aj druhýkrát. Tak ma pochop..''
Pohladila jsem ho po tváři. '' Miro, ale nemůžeš to brát takhle. Je to nebezpečné, ale opravdu si myslíš, že by se mělo něco stát, když tam bude tolik lidí? A navíc, jestli je pravda, to co jsem viděla... Tak už se nic nestane a my si budeme jisti, že můžeme žít v klidu. '' .. Miro mlčel, jen pořád držel můj obličej. '' Hm? '' pozdvihla jsem obočí.
'' Dobre.. Ale pojďem iba ja. '' řekl rozhodně.
'' Zbláznil ses? '' cukla jsem sebou až mě zabolelo břicho. '' Au, sakra! '' znovu jsem se narovnala.
'' Vidíš.. Presně preto chcem ísť iba ja. Eště by sa ti niečo stalo. Musíš byť teraz opatrná. '' letmo mě pohladil po břiše.
'' Ale já tě tam samotného nepustím.. '' protestovala jsem. '' V tom prípade nejdem ani ja a nič sa nedozvieme. To by si chcela? '' zkonstatoval a já nějak nevěděla, co na to říct. Přece ho tam nemůžu nechat jít samotného.. '' Tak vidíš. '' zašeptal a políbil mě na čelo.
'' Ne Miro.. Nechci, aby si tam šel jenom ty, to nechci. Nikam nepůjdeme, ani ty, ani já. '' pevně jsem ho chytila za paže. '' Slib mi to. '' zašeptala jsem.
Hluboce se zadíval do mých očí a snažil se v nich vyčíst, proč jsem to řekla. Vyčetl tam přesně to, co já jsem viděla v jeho očích. On se bál o mne, já se bála o něj. Když nepůjdeme oba, nepůjde ani jeden z nás.
'' Sľubujem. ''
****

Chvíli jsme spolu tiše leželi na posteli. Miro mě lehounlince hladil po hřbetě ruky. Oba jsme mlčeli a já věděla, že oba přemýšlíme o tom samém. I přes to, že tam zítra nepůjdeme, ani jeden z nás nevěděl, co se může stát. Měla jsem divný pocit a ke všemu se venku začalo stmívat a na obloze se začaly objevovat mraky.
'' Mirko.. '' zašeptala jsem.
'' Ja viem. '' odpověděl a svůj zrak upřel na přibližující se mraky. Když jsme uslyšeli první hrom, podívali jsme se na sebe a mně se hlavou honila jenom jedna věc. Nevěděla jsem, co se stane a právě proto jsem to chtěla udělat.
Rukou jsem mu přejela po hrudi. '' Mám jedno přání.. ''
'' Aké? '' přetočil se ke mně na bok a hlavu si podepřel rukou, aby mi mohl pohlédnout do očí.
'' Chci teď být jen s tebou. '' rukou jsem pevně stiskla tu jeho a svůj zrak upřela do jeho očí.
'' Som tu.. '' zašeptal.
'' Chci ti být úplně nejblíž Miro. Právě teď. '' mluvila jsem rozpačitě, ale už mě pochopil. Ucítila jsem jeho horké hebké rty na těch svých. Jeho ruce, které mě hladily po stehnech a jeho rozpálené tělo. Sundal si oblečení a opatrně přišel ke mně pod deku. Jeho rty přitom bloudily po mém krku a jeho ruce mě něžně hladily po jizvě na bříšku.
'' Toto bysom nemal. '' pošeptal mezi polibky a znovu mě pohladil po jizvě. '' Si si istá, že je to dobrý nápad? ''
'' Co to je za otázku? Ani nevíš, jak mi chybíš.. '' za zátylek jsem si ho přitáhla k sobě. '' Ale.. '' '' Ticho už! '' utla jsem ho a on s úsměvem zakroutil hlavou. '' Tiež mi chýbaš. '' své rty znovu přisál na můj krk a jeho ruce začaly pomaličku vyhrnovat mojí noční košilku. Ležela jsem před ním jen v kalhotkách a už i ty byly zbytečné, jenže Miro se rozhodl, že mě bude týrat. Nejprve sjel na moje poprsí, rty žmoulal moje ňadra a zoubky lehce zkousával moje bradavky, čímž mi způsoboval obrovské vzrušení. '' Mirko.. '' vzdychla jsem a on mě lehce políbil na mou jizvu. Přejel přes ni jedním prstem a pokračoval, dokud se nedostal do mých kalhotek. Hrál si se mnou a já už nechtěla čekat. Rukama jsem přejela přes jeho vzrušení. '' Neprodlužuj to už. '' zašeptala jsem a v ten moment uhodil blesk. Mirko se usmál '' Je to romantické, pri búrke. '' rukama stáhl moje kalhotky a opatrně do mě pronikl. Párkrát lehce přirazil a znovu políbil jizvu. '' V pořádku. '' zašeptala jsem a Miro přidal na intenzitě. Po chvíli jsme oba ucítili tu vlnu vzrušení, která chyběla mně i jemu...

Leželi jsme ve  vzájemném objetí a pozorovali tu smršť, která venku probíhala. '' Bolo to nádherné. Moje prvé milovanie pri búrke. '' konečky prstů přejel po mém stehně.
'' I moje. Bylo to dokonalé. '' spokojeně jsem vydechla, uvelebila se na Mirově hrudi a nechala se ukolébat do říše snů..
****

Probudila jsem se a ucítila vůni kávy a nejspíš vajíček. Rozlepila jsem oči a uviděla tác se snídaní, který byl na druhé polovině postele. Byl na něm vzkaz:
Pre Teba miláčik. Na včerajšok nikdy nezabudnem, bolo to nádherné.
Prepáč, ale musel som odísť na zkúšku s chalanmi. Vrátim sa čo najskvor. Ľúbím Ťa, Mirko :-*.


Usmála jsem se a pustila se do snídaně, potom jsem umyla nádobí a oblékla se do riflí a trička. Břicho už mě moc nebolelo, takže jsem ustlala postel. Dneska už ležet nehodlám. Sedla jsem si a přemýšlela, co budu dělat. Po chvilce mi došlo, že dnes je ten pohřeb. Včera večer jsem na něj úplně zapomněla, ale teď jsem o tom musela znovu přemýšlet. Ale přeci jsem Mirovi slíbila, že tam nepůjdu, tak jako on to slíbil mně. Nemůžu tam jít. Ale to pak nic nezjistím a navíc není doma.. Byla jsem nervózní a nevěděla, co dělat. Moje zvědavost nakonec zvítězila, bála jsem se, to ano, ale musela jsem zjistit, jestli Aneta v klidu odejde a jestli už nebude chtít ublížit Mirovi. Je to pro jeho dobro. Pro jeho dobro!
 '' Promiň Mirko. '' hodila jsem na sebe černou mikinu a vyrazila.

Po chvilce jsem stála před hřbitovem, kolem kterého se rozprostíral hluboký les. Už tam bylo hodně lidí včetně Anetina bratra, který stál jen kousek ode mne. Nechtěla jsem, aby mě viděl, takže jsem rychle zaběhla mezi stromy. Zašla jsem kousek dál a našla si místo, kde jsem dobře viděla na celý obřad. Nechtěla jsem být přímo u toho, všechno jsem sledovala z povzdálí. Moje nervozita se zvyšovala, když jsem uviděla černou rakev. Nic se nedělo a to jsem vůbec nechápala. Až najednou.. znovu jsem slyšela Anetin hlas.
' Otoč se. ' vyděsila jsem se, ale něco mě přimělo, abych se opravdu otočila. To, co jsem uviděla mě zaskočilo ještě víc.
'' Miro! Co ty tady děláš? '' stála jsem tam jako opařená.
' Je tady ze stejného důvodu jako ty. Milujete se. ' věděla jsem, že ji slyší i Miro.
'' Prepáč mi to. '' svěsil hlavu a já šla okamžitě k němu. Pevně jsem ho objala a neubránila se slzám. '' Promiň.. ty mně. '' přeskočil mi hlas.
'' Strašně moc ťa ľúbim. '' pevně chytil můj obličej a dlouze mě políbil.
' A tak to má být. Sbohem. ' uslyšeli jsme a oba jsme naposledy spatřili její siluetu, která mířila směrem vzhůru. Dlouze jsme se zadívali do očí a teď už jsme si byli jisti, že můžeme žít klidně a zároveň, že nemůžeme žít bez sebe..
'' Já miluji tebe. '' zašeptala jsem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Máří Máří | Web | 11. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

jéé poslední kapitola..tak to číst nejdu:D ..až budeš psát něco novýho, ozvi se, já než bych si toho všimla, tak bude zase poslední část =D jinak v nastavení pc jsem si dala slovenštinu a když přehazuješ klávesnici na anglickou (alt+shift) tak to zmáčkneš ještě jednou a máš tam slovenskou :D a to ô se píše tim, jak je český ů ;)

2 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 11. listopadu 2010 v 16:01 | Reagovat

krásný to bylo :* už pak jak napsal ten vzkaz, tak jsem si myslela, že na tem pohřeb šel :D byla to krásná povídka, moc se mi líbila :)

3 Máří Máří | Web | 11. listopadu 2010 v 16:08 | Reagovat

nz :* :)

4 Máří Máří | Web | 11. listopadu 2010 v 16:11 | Reagovat

hej já neodolala :D ...no i když nevim, cos psala předtim, tak i tohle samotný je dokonalý.. <3

5 Lissa Lissa | Web | 11. listopadu 2010 v 17:49 | Reagovat

krásné..=) škoda, že je konec..
strašně se těším na tvoje další povídky. =)

6 Niky Šmajdováááá Niky Šmajdováááá | 11. listopadu 2010 v 20:03 | Reagovat

Jááááááá nechci konec:'-( :'-(:'-(:'-( jáá tyhle povídky miluju,bude ještě pokračovááníí někdy ??:-( :-)

7 Sue -> Admin Sue -> Admin | 11. listopadu 2010 v 23:03 | Reagovat

[6]: Budou zase nějaké jiné povídky, uvidíme, co mě napadne =D =)...A jsem moc ráda, že se ti líbí =)) Vážím si toho =)

8 Týna Týna | Web | 12. listopadu 2010 v 12:40 | Reagovat

Dokonalá povídka... moc se mi líbila :))
Budu se těšit na tvé další povídky ;DD

9 všehomix všehomix | Web | 12. listopadu 2010 v 14:15 | Reagovat

pěkné..a zajímavé :-)

10 m-ali m-ali | Web | 12. listopadu 2010 v 20:35 | Reagovat

Tohle byla moc krásná povídka! ♥  Taková úplně jiná než ostatní, taková.. chvilkama hororová.. :D.. Začne to výletem na lodi, přes úrazy až po hřbitov.. zajímavý.. :DD Přesně jak psala Daily, taky jsem hned věděla, že na ten pohřeb šel.. :D.. A jak bych to ukončila? Žili šťastně až do smrti.. =D

11 Niky Šmajdováááá Niky Šmajdováááá | 12. listopadu 2010 v 21:00 | Reagovat

Já vííím že,si asi všichni co sem ještě budete psáát,řeknete asi že sem blbááá,ale já se zeptat musím.Chtěla bych se zeptat,kdy asi tak přibližně by mohli býýt dalšííí povídky ??Jsou opravdu užasnýýý ♥

12 Sue -> Admin Sue -> Admin | 13. listopadu 2010 v 14:39 | Reagovat

[11]: Děkuju opravdu =)..Už se mi něco rýsuje v hlavě, tak nanejvýš do týdne tu něco bude určitě ;)..

13 VerX!n.Qa VerX!n.Qa | Web | 13. listopadu 2010 v 15:03 | Reagovat

Ahoj Zuzi,chtěla jsem se s tebou rozloučit...Já na blogovém světě končím,tak tam mám pro tebe vzkaz...Měj se krásně...pa :)

14 Niky Šmajdováááá Niky Šmajdováááá | 13. listopadu 2010 v 16:02 | Reagovat

pro:Sue -> Admin

Už teď se,nemůůůůžu dočkat :):):)

15 Nikol Nikytka Šmajdová Nikol Nikytka Šmajdová | 20. listopadu 2010 v 20:32 | Reagovat

Miláááá Sue->Admin

Až budeš dělat,nějakou novou skvělou povídku,jako sou tyhle:) tak to budeš dělat tady na tom blogu,nebo máš ještě nějakej jinej ??Promiň blbááá otázka,asi viď ??Ale musela sem se zeptat....Promiň :(....:)

16 Simiee* Simiee* | Web | 30. listopadu 2010 v 19:23 | Reagovat

Ách, úžasné zakončení ♥♥
Nejvíc nemůžu z toho: "Dlouze jsme se zadívali do očí a teď už jsme si byli jisti, že můžeme žít klidně a zároveň, že nemůžeme žít bez sebe.." <- to je úžasná věta ♥♥
Úplně dokonale píšeš a tenhle díl čtu už podruhý:]♥
Krása!! Tleskám!! :]

17 Nikola Nikola | 20. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

kdy bude zase nějakááá povídkááá ??Plomiň že,tě pořád otravuju,ale když já se jich nemůůůžu už dočkat,protože sou prostě skvělííííííí :))))

18 Sabina Sabina | 18. května 2011 v 16:14 | Reagovat

Bylo to nádherné to se ti fakt mooooc povedlo.. nechápu jak můžeš takhle dokonale psát..:D už se moc těším na další..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama