Ztracená duše- 6. kapitola

17. srpna 2010 v 12:00 | Sue |  x Ztracená duše x
Ahojky zlatíčka! ♥♥

Tak jsem Vám přednastavila další dílek =)).. Dneska tu budu až večer =)))...

Tak jo, příjemné počtení a děkuji za všechny komentáře ♥♥

Vaše Sue =*
-----------------------------------------------------
Ztracená duše
6. kapitola- Přeci jen je to ona!!
autorka: Sue

Napadala mě jediná osoba, které by mohl patřit tento hlas. Mohla to být jedině moje bývalá přítelkyně Aneta.. Znaly jsme se už od našich pěti let a vždycky jsme byly jako sestry. Každé léto jsme chodily na nádhernou louku, která se hemžila bílými kopretinami..
Povídaly jsme si, smály se a prožily spolu spoustu věcí. Byly jsme jako jedno tělo a jedna duše...Až do minulého léta. Tehdy jsem poznala Mira a Aneta začala hrozně žárlit, že prý se jí vůbec nevěnuji, že trávím všechen čas s Mirem, ale přitom to vůbec nebyla pravda. Scházely jsme se často, ale občas jsem sebou vzala Mira, to je pravda..
Ale Aneta mi nikdy neřekla, že jí to vadí, právě naopak. Často se s Mirem smála a já byla ráda, aspoň že si ho oblíbila...
Jenže potom se mi začala vyhýbat ona.. Už se mnou tolik nemluvila... Nechápala jsem to, ale pak mi Miro všechno řekl. Prý se do něho zamilovala a prý po něm i vyjela. Když jsem se to dozvěděla, všecko mi došlo. Naštvala jsem se na ní a od té doby spolu nemluvíme....

A teď.. Když vidím ten lístek, jen ona mi do toho zapadá. Ale přece není možné, abych nevěděla, že nežije..
Sakra, ten salát! Přemýšlím tady nahoře už takovou dobu, a přitom jsem slíbila Mirkovi něco k jídlu. Seběhla jsem do kuchyně a začala rychle krájet zeleninu. K salátu jsem Mirovi přiložila ještě dva toasty, sklenici vody a mířila do ložnice s hlavou plnou myšlenek o Anetě. Vždyť to přece není možné..

Na postel jsem položila tácek s jídlem a jemně Mira políbila se slovy '' Tady to máš miláčku. ''
'' Mmm, ďakujem. '' zašeptal a znovu mě políbil na rty. Přitiskl si mě blíž k sobě a já cítila jeho zrychlený tep, začal mě líbat vášnivěji a rukama mě chytil kolem pasu, aby si mě mohl přitáhnout blíž k sobě. Po chvíli jsem na něm ležela celou svou vahou.
'' Ale ale. '' políbila jsem ho do vlasů.
'' No čo, nemožem si pomocť. '' sotva to dořekl a já ucítila jeho hebké rty na svém krku. Líbal mě nejdřív něžně, ale pak si mě přetočil pod sebe a začal mě líbat vášnivěji. Jazykem mi přejížděl po krku a mě pohlcovala vlna vzrušení. Z úst se mi vydral sten a v ten moment Miro přestal.
'' Proč.. ? '' nechápala jsem proč přestal, ale Miro mi položil prst na pusu. Prsty odhrnul vlasy z mého čela a vtiskl mi něžný polibek na čelo. Potom se znovu odtáhl a dlouze se mi zadíval do očí.
'' Ľúbím ťa, vieš to? '' zašeptal a mě se do očí nahnaly slzy. Do hlavy se mi znova přihnala myšlenka, že mi ho někdo chce vzít. Je ten někdo Aneta? A  co bych bez něj dělala?
'' Vím, já tebe taky. '' odpověděla jsem a lehce ho políbila.
'' Miláčik, čo sa děje? Už dlhšiu dobu vidím, že niečo nieje v poriadku. '' zeptal se a já nevěděla, co říct. Když mu to řeknu, bude si myslet, že jsem blázen, ale když mu to neřeknu, tak ho nemůžu nijak varovat. Ale já za žádnou cenu nechci, aby se mu něco stalo, to už ať si radši myslí, že jsem blázen.

'' Budeš si myslet, že jsem blázen. '' zašeptala jsem se sklopeným zrakem. Miro mi jen zvedl hlavu, aby se mi díval do očí a zakroutil hlavou.
'' Mně možeš povedať všetko. '' řekl a přemístil se vedle mě, lehl si na bok a já taky. Leželi jsme taky, abychom si dívali do očí.
'' Dobře.. '' pustila jsem se do vyprávění, říkala jsem mu úplně všechno o mámě i o tom druhém hlase a čekala, co udělá. Bude si myslet, že nejsem psychicky v pořádku?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 17. srpna 2010 v 18:09 | Reagovat

no to jsem zvědavá, co jí na to řekne :D
jinak by mě zajímalo, na co umřela ta její kamarádka, jestli je to teda ona :))
moc hezky napsané, zlatíčko :

2 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 17. srpna 2010 v 18:09 | Reagovat

:*

3 Mony Mony | Web | 17. srpna 2010 v 19:26 | Reagovat

ježiš to je tak krásně napsaný... smekám klobouk.

4 m-ali m-ali | Web | 17. srpna 2010 v 20:51 | Reagovat

Moc krásný, akorát mě štve že v tom nejlepším přestali.. :D :D Ale chápu to :) Těšim se na další! =)) A bude myslet že je v pořádku, určitě..♥ :D

5 m-ali m-ali | Web | 17. srpna 2010 v 22:15 | Reagovat

Díky zlatíčko! :-* Ale nemyslím si ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama