Červenec 2010

Explanation... aneb Neplánované zmizení =(

18. července 2010 v 23:05 | SueAhojky moji nejdražší! ♥♥♥

Jak už jste si všimli, před nějakou dobou jsem se dočista vypařila a důvod je jednoduchý. Někdo se mi naboural na blog a komplet celý ho zrušil, tím pádem doslova zničil moje povídky =(. Neměla jsem je nikde jinde uložené a je mi to hodně líto, nechápu, proč to ten dotyčný/á udělal/a. Nicméně nemám nějak ani chuť to řešit, protože mi to celé zkazilo náladu a opravdu mi dalo zabrat, abych blog znova založila a napsala aspoň takovýhle článek, ale řekla jsem si, že aspoň moje všechny zlatíčka si zaslouží vědět, co se děje.

Tímto se všem VÁM, MOJE ZLATÍČKA OMLOUVÁM. Opravdu mě mrzí, co se stalo a teď se na nějakou dobu vytrácím, protože nemám chuť psát a povídky byly pointou tohohle blogu. Co já vím, možná tenhle blog zase někdy obnovím, ale do té doby bude pozastaven. Opravdu nechápu, proč někdo musí zničit tolik dřiny a úsilí někoho jiného. Psaní není jen tak jednoduchá věc, víme to my všichni, kdo píšeme. Zabere to hodiny práce a vymýšlení. Vím, moje povídky možná nebyly bůhví jak úžasné, ale já na ně byla pyšná, protože jsem je vymyslela JÁ! Tak doufám, že ten dotyčný dosáhl svého, když tuto stránku zničil, protože já nemám sílu začít od znova!

Takže Daily, Malli, Lady-Misickqaa, Mony, Lissa, Týna, Pixee, Verxinqa, mirosmajda5 a ještě všichni ostatní, kteří navštěvovali můj blog - moc Vám děkuju, vážím si toho strašně moc! ♥♥ Mám Vás strašně ráda! ♥♥ Nezlobte se, prosím.

Možná to tu zase rozjedu, uvidíme, ale do té doby se mějte nádherně. Doufám, že stále ještě můžu napsat VAŠE Sue ♥♥♥.